Семинар Галан 2

25-30 квітня 2018 року пройшов другий інструкторський семінар у Валерія Васильовича Галана. Також гостем даного семінару був ізраільський спортсмен, професіональний каратист, тренер, семиразовий рекордсмен Книги рекордів Гінеса, Канчо Віктор Мардахаєвич Рабаєв 9 Дан Krav Maga V.R.R.V International та Shotokan Combat Karate-Do International V.R.R.V. 

Заняття включали в себе напрацювання практичних прийомів карате та самозахисту, як від ударної техніки, так і від різноманітної зброї.  Також на данному семінарі проходила атестація інструкторів та вручення ліцензій на представлення (Бренч) федерації Будзюцу Sin-Syobu та Міжнародної федерації Krav Maga V.R.R.V. 

Як результат: успішна здача іспитів та отримання бренчу на Південно-Західний регіон федерації Будзюцу Sin-Syobu та Міжнародньої федерації Krav Maga V.R.R.V International  по Вінницькій та Хмельницькій областях. А також отримання Герасимовим Вячеславом Олександровичем 1го Дану по Krav Maga V.R.R.V. International  та 1го Дану по Shotokan Combat Karate-Do International V.R.R.V. 

Доречі сам Валерій Васильович отримав від Віктора Рабаєва 8 Дан по Krav Maga V.R.R.V. та 8 Дан по Shotokan Combat Karate-Do International  V.R.R.V, з чим ми його вітаємо! ГО «Шотокан Карате Вінниця» виражає вдячність Валерію Галану та Віктору Рабаєву за передачу дорогоцінних знань, створення дружнього колективу, отримання техніки, бренчу та проведення іспитів.