31 березня в конференц-залі Міністерства спорту України пройшли загальні збори Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація карате».

Вінницьку область, на цих зборах, представляв Голова осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація карате» у Вінницькій області Корнійчук Максим Володимирович.

Згідно зі Статутом УФК, затвердженим 20 березня 2009 р., та зареєстрованим зі змінами Міністерством юстиції України 31 січня 2011 р., загальні збори УФК є вищим керівним органом Федерації і збираються Президією УФК один раз на рік. На загальних зборах були присутні (особисто або з довіреністю) 42 представника від 53 колективних членів УФК. Учасники зібрання заслухали доповідь президента УФК Сергія Левчука про роботу Федерації за 2012 рік. Потім із доповіддю про свою діяльність виступили генеральний секретар УФК Сергій Червінський та PR-директор УФК Анатолій Сальник.

 Зі звітами про роботу за 2012 виступили голови комітетів УФК – організаційного, фінансового, спортивного, дисциплінарного, суддівського, медичного, у зв'язках зі ЗМІ та ревізійної комісії. Присутні затвердили всі представлені звіти.

Глава комітету зі зв'язків зі ЗМІ, віце-президент УФК Михайло Волобуєв, який є президентом Асоціації спортивних журналістів України, перед своїм виступом виконав приємну місію – вручив Сергію Левчуку приз АСЖУ за співпрацю. Далі збори затвердили фінансовий план УФК на 2013 рік та ряд змін до Статуту Федерації, запропонованих з метою його приведення у відповідність із Законом України «Про громадські об'єднання». Потім зборами були затверджені нові статутні та позастатутні органи Федерації – комітет спорту інвалідів, атестаційна комісія, опікунська рада, рада старійшин.

Були дисквалiфiкованi на 6 мiсяцiв дитячий спортивний клуб "Тiгренок" зi всiх заходiв УФК та WKF, а також Негатуров Олександр на один рiк зi всiх заходiв УФК та WKF за участь у чемпіонаті України по версії WKC, яка є мультистильовою.