Керівники УФК взяли участь у Генеральній асамблеї НОК України

Сьогодні під головуванням президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки відбулося засідання ХХХV Генеральної асамблеї НОК України. З урахуванням карантинних умов сьогодення, форум відбувався в режимі онлайн.

У роботі Генеральної асамблеї НОК взяли участь члени НОК від Української федерації карате – президент УФК Іван Дутчак та голова опікунської ради УФК Сергій Левчук.

В рамках засідання був заслуханий звіт про діяльність Національного олімпійського комітету України і Виконкому НОК України у 2020 році.

«Ситуація, яка склалась у світі потребує від нас гнучкості, креативності і рішучості в діях. Надзвичайні обставини вимагають надзвичайних заходів. І перенесення Олімпійських ігор в Токіо – це не просто надзвичайний захід, а історичне рішення, прийняте для захисту здоров’я атлетів і сотень тисяч людей, що беруть участь в Іграх. Зараз людство як ніколи відчуло значимість олімпійського руху і Олімпійські ігри стануть потужним сигналом надії для світу в ці безпрецедентні часи», - підкреслив Сергій Бубка.

«Давні греки, яким ми зобов’язані Олімпійськими іграми, знали, що з кожною кризою приходить можливість. Давайте скористаємось цією можливістю, щоб вийти з цієї кризи ще сильнішими, ніж раніше.

Посткоронавірусний світ потребуватиме спорту, і ми повинні зробити свій внесок у його формування з нашими олімпійськими цінностями», - зазначив президент НОК, привітавши олімпійську родину з 30-річчям заснування НОК України.

Делегати визнали роботу Олімпійського комітету такою, що відповідає Статуту НОК та потребам суспільства.

Найвищий керівний орган НОК заслухав також звіт ревізійної комісії, затвердив план бюджету на 2021 рік, ухвалив Антидопінгові правила олімпійського руху України та ротацію членів НОК України відповідно до звернень, що надійшли від суб’єктів олімпійського руху.

Прес-служба УФК