22 травня, у Запорізькій області стався ракетний удар. Внаслідок обстрілу загинув батько нашого учня та побратим Булега Богдан.

Булега Богдан Миколайович народився 1 січня 1987 рокув с. Мурашівці Мурованокуриловецького району. Навчався у місцевій школі, згодом продовжив навчання в школі-інтернаті в Мурованих Курилівцях. Здобув вищу освіту у Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі та Уманьському державному педагогічному університеті.

Проходив військову службу 2008-2009 р. Учасник АТО. Де був відзначений відзнаками "За участь в антитерористичній операції", 10 років сумлінної служби. Останні роки служив у КОРДі.

В нього залишилась молода дружина та двоє маленьких синів. Він завжди вирізнявся своєю добротою, хоробрістю та сміливістю.

Герої не вмирають, Богдане ти на завжди в наших серцях.

22 травня, у Запорізькій області стався ракетний удар. Внаслідок обстрілу загинув наш побратим Ігор Подзігун.

Без люблячого чоловіка та батька залишились дружина та два сини 12-ти та двох років. Старший син займається дзюдо, Ігор любив показувати відео з ним, дуже пишався. Він був основою для сім'ї. І гордістю для всіх, хто його знав. Низький уклін хорошому другу, вірному побратиму, старанному учню, люблячому чоловіку та прекрасному батьку.

Герої не вмирають, Ігор ти на завжди в наших серцях.

Станіслав Горуна став чемпіоном Європи з карате

Станіслав Горуна став чемпіоном Європи з карате

Чемпіонат Європи у Поречі (Хорватія) український каратист Станіслав Гоуна запам'ятає надовго. 32-річний львів'янин у фіналі здолав легенду світового карате Рафаеля Агаєва з Азербайджану

Джерело: https://sport.24tv.ua/kak-karatist-goruna-vyines-legendu-finale-chempionata-novini-sportu_n1634932

Керівники УФК взяли участь у Генеральній асамблеї НОК України